Türkiye’nin veri kabloları tedarikcisi, kablo sektörünün ise yeni ve köklü kablo tedarikçisi olmaya aday Meshwork olarak 2020 yılında hizmetlerimize başladık. Kesintisiz devam etmek üzere yatırımlarımızı yaptık. Firmamız, ileri teknolojinin tüm imkânları ile donanımlı üretim hatlarına sahip üretici ortakları, uzman kadrosu, müşteri odaklı çözümleri, yeniliklere açık vizyonuyla adını kısa sürede iç ve dış pazarda sektörün öncü şirketleri arasına yazdırmayı hedeflemektedir.

Koaksiyel Kablolar, CCTV Kabloları, Telefon Kabloları, Data Kabloları, Fiber Optik Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar, Sinyal Kontrol – Kumanda Kabloları gibi zayıf akım kablo tedariklerimizle tecrübemizi, teknolojik alt yapıya sahip üretici ortaklarımızla birleştirerek geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli ürünlerimizle cevap veriyoruz.

‘Bağlanmanın en iyi yolu’ sloganı ile çıktığımız yolda, Meshwork tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürün gamı ile Meshwork markasını uluslararası pazarda saygın bir marka haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Büyümede sürekliliği hedefleyen Meshwork, kalite anlayışı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden vizyonuyla müşteri memnuniyeti ve müşteri güvenini sağlamayı hedef edinmiştir.

.