SEPETİM 0
Sepetiniz Bos Durumdadir.
Lutfen Sepetinize Urun Ekleyiniz.
fashion img

KABLOSUZ AĞ SİSTEMLERİ

  • airMAX Dual Omni 5Ghz 10 dBi AMO-5G10 Ürünü İncele
    airMAX Dual Omni 5Ghz 10 dBi AMO-5G10
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.594,93   ₺ 1.754,42
  • airMAX Dual Omni 2.4Ghz 13 dBi AMO-2G13 Ürünü İncele
    airMAX Dual Omni 2.4Ghz 13 dBi AMO-2G13
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 3.172,14   ₺ 3.489,35
  • AirMax Base Station 5 Ghz 17dBi 90 deg AM-5G17-90 Ürünü İncele
    AirMax Base Station 5 Ghz 17dBi 90 deg AM-5G17-90
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.018,98   ₺ 1.120,88
  • AirMax Base Station 5 Ghz 20dBi 90 deg AM-5G20-90 Ürünü İncele
    AirMax Base Station 5 Ghz 20dBi 90 deg AM-5G20-90
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.754,42   ₺ 1.929,87
  • airMAX AC Anten AM-5AC21-60 Ürünü İncele
    airMAX AC Anten AM-5AC21-60
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.560,75   ₺ 2.816,83
  • airMAX AC Anten AM-5AC22-45 Ürünü İncele
    airMAX AC Anten AM-5AC22-45
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.560,75   ₺ 2.816,83
  • AirMax Base Station 2,4 Ghz 15dBi 120 deg AM-2G15-120 Ürünü İncele
    AirMax Base Station 2,4 Ghz 15dBi 120 deg AM-2G15-120
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.754,42   ₺ 1.929,87
  • AirMax Base Station 2,4 Ghz 16dBi 90 deg AM-2G16-90 Ürünü İncele
    AirMax Base Station 2,4 Ghz 16dBi 90 deg AM-2G16-90
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.754,42   ₺ 1.929,87
  • Rocket Dish 5Ghz 30dBi Lightweight RD-5G30-LW Ürünü İncele
    Rocket Dish 5Ghz 30dBi Lightweight RD-5G30-LW
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.275,94   ₺ 1.403,54
  • Rocket Dish 5Ghz 30dBi Rocket Kit RD-5G30 Ürünü İncele
    Rocket Dish 5Ghz 30dBi Rocket Kit RD-5G30
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.754,42   ₺ 1.929,87
  • RocketDish 5Ghz 31 dBi RD-5G31-AC Ürünü İncele
    RocketDish 5Ghz 31 dBi RD-5G31-AC
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 4.421,50   ₺ 4.863,65
  • UF-SM-10G U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül Ürünü İncele
    UF-SM-10G U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.275,94   ₺ 1.403,54
  • UF-SM-1G-S U Fiber SFP Single-Mode 1G Modül Ürünü İncele
    UF-SM-1G-S U Fiber SFP Single-Mode 1G Modül
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 425,31   ₺ 467,85
  • UF-MM-10G U Fiber SFP Multi-Mode 10G Modül Ürünü İncele
    UF-MM-10G U Fiber SFP Multi-Mode 10G Modül
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 593,67   ₺ 653,04
  • UF-MM-1G U Fiber SFP Multi-Mode 1G Modül Ürünü İncele
    UF-MM-1G U Fiber SFP Multi-Mode 1G Modül
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 336,71   ₺ 370,38
  • Edge Switch Fiber ES-16-XG Ürünü İncele
    Edge Switch Fiber ES-16-XG
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 7.717,69   ₺ 8.489,46
  • Edge Switch Fiber ES-12F Ürünü İncele
    Edge Switch Fiber ES-12F
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.773,41   ₺ 3.050,75
  • Edge Switch 48 Port Lite ES-48-Lite Ürünü İncele
    Edge Switch 48 Port Lite ES-48-Lite
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 5.351,88   ₺ 5.887,07
  • Edge Switch 24 Port Lite ES-24-Lite Ürünü İncele
    Edge Switch 24 Port Lite ES-24-Lite
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.764,55   ₺ 3.041,00
  • Edge Switch 48 Port 750W ES-48-750W Ürünü İncele
    Edge Switch 48 Port 750W ES-48-750W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 13.096,15   ₺ 14.405,77
  • Edge Switch 48 Port 500W ES-48-500W Ürünü İncele
    Edge Switch 48 Port 500W ES-48-500W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 10.588,57   ₺ 11.647,43
  • Edge Switch 24 Port 500W ES-24-500W Ürünü İncele
    Edge Switch 24 Port 500W ES-24-500W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 7.549,34   ₺ 8.304,27
  • Edge Switch 24 Port 250W ES-24-250W Ürünü İncele
    Edge Switch 24 Port 250W ES-24-250W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 5.546,82   ₺ 6.101,50
  • Edge Switch 16 Port 150W ES-16-150W Ürünü İncele
    Edge Switch 16 Port 150W ES-16-150W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 4.075,93   ₺ 4.483,53
  • EdgeSwitch 8 Port 150W ES-8-150W Ürünü İncele
    EdgeSwitch 8 Port 150W ES-8-150W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.773,41   ₺ 3.050,75
  • edgeMAX ER-X 5 Port PoE Ürünü İncele
    edgeMAX ER-X 5 Port PoE
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 616,35   ₺ 677,98
  • UniFi Cloud Key Controller UC-CK Ürünü İncele
    UniFi Cloud Key Controller UC-CK
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.089,87   ₺ 1.198,86
  • UniFi PoE Switch 48 Port 500W US-48-500W Ürünü İncele
    UniFi PoE Switch 48 Port 500W US-48-500W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 11.022,74   ₺ 12.125,02
  • UniFi US-24 Ürünü İncele
    UniFi US-24
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.764,55   ₺ 3.041,00
  • UniFi Poe Switch 24 Port 250W US-24-250W Ürünü İncele
    UniFi Poe Switch 24 Port 250W US-24-250W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 5.546,82   ₺ 6.101,50
  • UniFi PoE Switch 16 Port 150W US-16-150W Ürünü İncele
    UniFi PoE Switch 16 Port 150W US-16-150W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 4.075,93   ₺ 4.483,53
  • UniFi Switch US-16-XG Ürünü İncele
    UniFi Switch US-16-XG
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 7.815,16   ₺ 8.596,68
  • UniFi PoE Switch 8 Port 150W US-8-150W Ürünü İncele
    UniFi PoE Switch 8 Port 150W US-8-150W
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.773,41   ₺ 3.050,75
  • UniFi Security Gateway 4 PORT USG-PRO-4 Ürünü İncele
    UniFi Security Gateway 4 PORT USG-PRO-4
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 3.810,11   ₺ 4.191,12
  • UniFi Security Gateway USG Ürünü İncele
    UniFi Security Gateway USG
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.541,77   ₺ 1.695,94
  • UniFi UAP-nanoHD Ürünü İncele
    UniFi UAP-nanoHD
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.286,07   ₺ 2.514,67
  • Unifi AP AC HD UAP-AC-HD Ürünü İncele
    Unifi AP AC HD UAP-AC-HD
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 4.288,59   ₺ 4.717,45
  • Unifi AP AC PRO UAP-AC-PRO Ürünü İncele
    Unifi AP AC PRO UAP-AC-PRO
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.949,36   ₺ 2.144,30
  • Unifi AP AC Long Range UAP-AC-LR Ürünü İncele
    Unifi AP AC Long Range UAP-AC-LR
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.399,99   ₺ 1.539,99
  • Unifi AP AC Lite UAP-AC-LITE Ürünü İncele
    Unifi AP AC Lite UAP-AC-LITE
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.134,17   ₺ 1.247,59
  • UniFi In-Wall UAP-AC-IW-PRO Ürünü İncele
    UniFi In-Wall UAP-AC-IW-PRO
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.534,17   ₺ 2.787,58
  • UniFi In-Wall UAP-AC-IW Ürünü İncele
    UniFi In-Wall UAP-AC-IW
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.267,08   ₺ 1.393,79
  • Unifi AP, AC Mesh Pro UAP-AC-M-PRO Ürünü İncele
    Unifi AP, AC Mesh Pro UAP-AC-M-PRO
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 2.525,31   ₺ 2.777,84
  • Unifi AP, AC Mesh UAP-AC-M tp-link Ürünü İncele
    Unifi AP, AC Mesh UAP-AC-M tp-link
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.267,08   ₺ 1.393,79
  • UniFi UMA-D High Effiency Dual-Band Directional Mesh Anten Ürünü İncele
    UniFi UMA-D High Effiency Dual-Band Directional Mesh Anten
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.275,94   ₺ 1.403,54
  • Rocket 5AC PTP Lite R5AC-LITE Ürünü İncele
    Rocket 5AC PTP Lite R5AC-LITE
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.727,84   ₺ 1.900,63
  • Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2 RP-5AC-GEN2 Ürünü İncele
    Rocket Prism 5 Ghz AC Gen2 RP-5AC-GEN2
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 3.154,42   ₺ 3.469,86
  • PowerBeam 5AC 620mm PBE-5AC-620 (2 adet) Ürünü İncele
    PowerBeam 5AC 620mm PBE-5AC-620 (2 adet)
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 5.529,09   ₺ 6.082,00
  • Nanostation NS-5AC Ürünü İncele
    Nanostation NS-5AC
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.648,10   ₺ 1.812,90
  • airMAX IsoStation IS-5AC Ürünü İncele
    airMAX IsoStation IS-5AC
    %10 İndirim Fırsatı
    ₺ 1.648,10   ₺ 1.812,90